12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 79%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.13   EUR 32.63
Новини 24

Молоді письменники Кам'янського зійшлися на літературному рингу

У затишному приміщенні кінотеатру «Мир» відбулась унікальна подія – перший на Дніпропетровщині справжній літературний ринг. Найталановитіші молоді літератори Кам'янського змагалися за звання кращого письменника міста у 2018 році.

Про це повідомили на інтернет-сторінці Централізованої бібліотечної системи міста.

На рингу змагалися учасники мистецького проекту «VivArt»: член Національної спілки письменників України, лауреат міжнародної літературної україно-німецької премії імені Олеся Гончара Марія Дружко, дипломант 6-го молодіжного літературного конкурсу «VivArt-2017» Яна Ловчинська, представник Дніпропетровської області на семінарі молодих письменників 2017 року в Одесі Катерина Кравченко, переможець обласного літературного конкурсу імені Валеріана Підмогильного Андрій Енбулатов, фіналістка міжнародного конкурсу «Корнійчуківська премія-2017» Олена Ляшенко.

Учасники, згідно з отриманими номерами, читали власні твори на обрану раніше тему. Глядачі оплесками обирали кращого з пари, яка виступає, а судді контролювали процес і виносили рішення, хто лишається у ринзі. Коли переможений ішов з рингу, на його місце виходив наступний за номером учасник. Обидва знову читали тексти, і глядачі обирали кращого. Так тривало, доки не виступили всі учасники. У раунді перемагав той, хто перемагає в останній парі.

Були й конкурси для глядачів. Ведучий запрошував на сцену трьох творчих глядачів. Їм пропонували скласти вірш із заздалегідь підготовленими словами. Потім ведучий запрошував трьох знавців української мови і пропонував їм підібрати синоніми до слова «письменник». Перемагав той, у кого було найбільше вдалих варіантів.

Доки працювали творчі глядачі, для залу виступав унікальний, єдиний у місті  оркестр духових інструментів середньої загальноосвітньої школи № 6.

За підсумками суперфіналу переможцем рингу стала письменниця Олена Ляшенко.

Ініціатори події, учасники арт-проекту «VivArt» дякують за професіоналізм, підтримку та дружну командну роботу колективам кінотеатру «Мир» і централізованої бібліотечної системи Кам'янського, а також усім, хто долучився до свята літератури.

Останнє редагування Четвер, 18 січня 2018 09:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.