-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.78
Новини 24

У Кам’янському прийнято рішення щодо індивідуального електроопалення

На черговому засіданні виконавчого комітету Кам’янської міської ради було прийнято рішення про впорядкування організації встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях міста дочірнім підприємством «Теплотехнік» КП «Тепломережі».

Згідно з рішенням, Кам’янському району електричних мереж ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» рекомендовано погоджувати проектну документацію щодо встановлення електричного опалення в квартирах багатоповерхових будинків після отримання витягу із протоколу засідання міської комісії з розгляду питань, пов’язаних із встановленням індивідуального опалення в будинках та приміщення.

Також установі рекомендують визначити уповноваженою організацією з прийняття в експлуатацію систем електроопалення в квартирах та приміщення дочірнє підприємство «Теплотехнік» КП «Тепломережі»; укласти з власниками квартир угоди на право користування пільговим тарифом після прийняття системи електроопалення в експлуатацію та оформлення відповідного акта уповноваженою організацією.

Дочірньому підприємству «Теплотехнік» рекомендовано обмежити у 2018 році видачу дозволів на встановлення індивідуального опалення в житловому фонді лівобережної частини міста, Соцміста та «БАМу».

Джерело: Кам`янська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 02 березня 2018 15:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.