-16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 82%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

100-150 гривень – вартість навчання у мистецьких закладах Кам’янського

Виконком Кам’янської міської ради визначив розмір щомісячної плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста в 2017–2018 навчальному році.

Розмір плати за навчання у школах естетичного виховання становить: у класах фортепіано, гітари, сольного співу (естрадний), сольного співу (академічний) – 150 грн; струнних інструментів (віолончель), домри, бандури, балалайки – 100 грн; струнних інструментів (скрипка), духових та ударних інструментів, акордеона та баяна, а також на хореографічному і художньому відділеннях – 120 грн. Плата за навчання в дитячій художній школі становить 110 грн.

Для певних категорій діятимуть пільги. Від оплати звільняються діти із багатодітних та малозабезпечених сімей; діти-інваліди дитинства, яким не протипоказано навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти військовослужбовців дійсної служби, які загинули під час виконання службових обов’язків або стали інвалідами І чи ІІ групи. 50% знижка надається дітям, тимчасово переселеним із території проведення АТО.

Учні, які навчаються грі одночасно на двох музичних інструментах, вносять плату за навчання за один інструмент у повному розмірі, за другий – у розмірі 50 %, при цьому 100% коштів вноситься за інструмент, де встановлена більша плата.

Пільги надаються протягом навчального року за наявності відповідних документів, поданих керівництву навчального закладу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.