21°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 47%

Вітер: 20 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

113 медиків Кам’янського отримали премії за боротьбу з коронавірусом

Медикам Дніпропетровщини виплатили премії з обласного бюджету – за боротьбу з COVID-19 у квітні. Грошові надбавки отримали працівники п’яти госпітальних баз регіону та Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Загалом обласним коштом заохотили 1180 медиків, які у квітні працювали із хворими на коронавірус та пацієнтами з підозрами на інфекцію. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Першими серед інших регіонів почали виплачувати медикам обласні премії. Заохотили тих, хто допомагав хворим на COVID-19 та пацієнтам із підозрами протягом березня та квітня, – зазначив Олександр Бондаренко. – Так, на премії за квітень з обласного бюджету виділили понад 5 млн грн. Грошові надбавки отримали 1180 працівників закладів охорони здоров’я».

Премії від області отримали 145 працівників обласної лікарні ім. Мечникова, 113 – міської лікарні №7 Кам’янського, 68 – Першотравенської міської лікарні, 472 – Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, 179 – Криворізької інфекційної лікарні, 203 – Дніпровської міської лікарні №21.

Розмір грошових виплат – в залежності від кількості годин, фактично відпрацьованих у квітні. У середньому – 3–4 тис. грн.

Нині в Україні – 20986 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Із них на Дніпропетровщині – 869. Подолав хворобу вже 191 мешканець області.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.