3°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 51%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Школярів Кам’янського запрошують долучитися до науково-підприємницької програми

Космос, людина, екологія та природа. Школярів 13-17 років запрошують взяти участь у безкоштовній науково-підприємницькій програмі для підлітків. На учасників чекають зустрічі з експертами та робота над проєктами. Реєстрація триває до 27 лютого, повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Програму для школярів запустила громадська організація «INSCIENCE» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Її мета — створити умови для реалізації підлітками ініціатив, пов’язаних з наукою. Зокрема, учасники зможуть розробити проєкти у сфері робототехніки чи інженерії, астрофізики чи астрономії, біології або генетики. Також підтримуються ідеї, спрямовані на вирішення проблеми глобального потепління, змін клімату, взаємодії людини та природи», – розповіли у департаменті.

Протягом двох місяців учасники відвідуватимуть лекції з бізнесу та працюватимуть над проєктами разом з менторами-науковцями. Заняття будуть проходити у Києві. Свої проєкти школярі зможуть представити на першому в Україні науково-популярному фестивалі «Science Teens Fest», який відбудеться у травні.

Щоб взяти участь у науково-підприємницькій програмі, до 27 лютого слід заповнити онлайн-анкету. Результати оголосять 12 березня. Деталі – на сайті.

Останнє редагування Четвер, 20 лютого 2020 16:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.