5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 10 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 серпня

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України. Відповідне рішення ухвалили 22 липня. За ним, у всіх районах України встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Проте, навіть за встановленням «зеленого» рівня небезпеки, громадяни мають дотримуватись певних карантинних умов, а саме:

  • Носити маски або респіратори при значному скупченні людей у приміщеннях;
  • Кінотеатри не мають бути заповнені більш ніж на 50%;
  • При проведенні масових заходів варто дотримуватись соціальної дистанції;
  • У громадському транспорті кількість пасажирів повинна дорівнюватись кількості сидячих місць, тощо.

Алгоритми встановлення рівнів небезпеки базуються на завантаженості лікарняних ліжок, кількості проведень тестувань методом ПЛР та коефіцієнті виявлених випадків захворювання. У загальному також враховується епідеміологічна динаміка зростання або ж зменшення рівня захворюваності. 

Останнє редагування Понеділок, 27 липня 2020 11:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.