1°C

Кам’янське

Rain And Snow

Вологість: 96%

Вітер: 23 km/h

USD 24.59   EUR 26.92
Новини 24

Артист Кам’янського театру Максим Монастирський переміг на фестивалі-конкурсі «Січеславна»

Артист Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки Максим Монастирський здобув перемогу на театральному фестивалі-конкурсі «Січеславна-2018». Актор став лауреатом у номінації «Надія Січеславни. Краща чоловіча роль» за роль Миколи у виставі «Наталка Полтавка» Івана Котляревського (режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков).

Голова журі, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету ім. І. Франка, головний редактор журналу «Просценіум» Майя Гарбузюк так оцінила роботу Максима: «На сцену влетів худенький молодий актор, але собою він заповнив усю сцену. Він веде свого персонажа, прозорий і водночас дієвий, самовідданий, непередбачуваний…».

А що відчув сам Максим, коли на церемонії нагородження прозвучало його ім’я? «Це був вибух феєрверків. Вийшов на сцену. Побачив очі журі. Було дуже приємно знову їх зустріти, почути слова вітання від них. Потім пішло таке розслаблення і… насолода. Я хотів купатись у цьому, просто купатись. Це як грати виставу: ось ти стоїш у фіналі на сцені, тобі аплодують, ти щасливий, що поділився своїм мистецтвом з глядачем. Це щось подібне. Це така ейфорія. Приємно, що оцінюють. Дякую!» – каже артист.

У цьому році змінилися правила проведення фестивалю. Зокрема, кількість номінацій зменшилася втричі. І тим ціннішою є перемога Максима, наголошують у театрі.

Джерело: Театр імені Лесі Українки

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.