34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Багатоборства воєнізованих формувань розпочалися в Кам’янському

У Кам’янському на базі Дніпровського центру підвищення кваліфікації Державної кримінальної виконавчої служби стартував триденний чемпіонат України з багатоборства територіальних воєнізованих формувань і одночасно курси підвищення їх кваліфікації.

Помірятися силами та вдосконалити свою майстерність з’їхалися спецпризначенці зі всієї України. Близько 100 бійців із 9 спецпідрозділів – справжня еліта пенітенціарної системи – три дні буде відпрацьовувати у Кам’янському тактику дій при виникненні надзвичайних ситуацій та змагатися з фізичної і вогневої підготовки.

Від імені Кам’янського міського голови Андрія Білоусова його заступник Світлана Колісніченко привітала учасників змагань, подякувала за самовіддану службу та побажала наснаги, терпіння і витримки.

Як зазначив начальник центру Сергій Тюфтій, під час навчань будуть відпрацьовані теоретичні знання та практичні навички: бійці пройдуть стройовий огляд та перевірку екіпірування, перевірку фізичних здібностей під час марш-кидка та інше.

На базі Дніпровського центру підвищення кваліфікації подібні змагання й тактичні навчання – звичне явище. На всю Україну таких закладів лише три, кам’янський по праву вважається одним із лідерів.

Перший заступник начальника центру Руслан Кубрак висловив подяку керівництву Кам’янського та особисто міському голові за підтримку закладу. Зокрема, нещодавно центру було придбано татамі для занять єдиноборствами, а також широкоформатні плазмові екрани, що дозволяють значно поліпшити технологічну складову занять.

Останнє редагування Середа, 13 листопада 2019 16:55

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.