Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Безробітним Кам’янського радили працювати легально

«Погоджуєтеся працювати без трудового договору? Не розраховуйте на гідні умови праці та виконання усних домовленостей. Вас можуть необґрунтовано оштрафувати, звільнити без повідомлення, не заплатити лікарняні чи компенсацію в разі нещасного випадку», – з таких попереджувальних слів заступника директора Кам’янського міського центру зайнятості Олени Орлової розпочався семінар для безробітних з легалізації зайнятості.

Під час заходу 10 безробітних попередили про «підводні камені» при оформленні на роботу, порадили уникати пропозицій від недобросовісних роботодавців, отримувати заробітну плату «в конверті» та розповіли про критерії вибору законослухняного роботодавця.

У заході взяв участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні Віктор Міщук, який роз’яснив присутнім вимоги чинного законодавства про працю та ознайомив із державними гарантіями у сфері зайнятості.

Під час спілкування із безробітними перш за все наголошувалось на неприпустимості роботи без оформлення трудових відносин та необхідності дотримання безпечних умов праці. Зустріч супроводжувалась жвавим обговоренням проблемних питань із запитаннями та відповідями.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.