7°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 91%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.63
Новини 24

Більше тисячі кам’янчан знайшли роботу за сприяння центру зайнятості

Протягом трьох місяців поточного року 1037 мешканців міста знайшли роботу за сприяння Кам'янського міського центру зайнятості. Про це повідомляється на сторінці установи в Facebook.

Упродовж січня – березня 2018 року через службу зайнятості у Кам'янському шукали роботу 5697 осіб, з них 4308 мали статус безробітного. За сприяння міського центру зайнятості протягом трьох місяців вдалося працевлаштувати 1037 шукачів роботи. Із компенсацією витрат єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування 3 роботодавцям 4 особи зі статусом безробітного отримали роботу. Одноразова допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 1 безробітному відкрити власний бізнес.

Протягом поточного року 154 безробітних закінчили професійне навчання або підвищили свою кваліфікацію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, з них 92 уже працюють. Кам'янський міський центр зайнятості активно співпрацює з ринкоутворюючими підприємствами міста, яким пропонується навчання під замовлення роботодавця та навчання безпосередньо на підприємстві. Зокрема, протягом трьох місяців цього року пройшли стажування 25 осіб, по завершенні стажування всі вони працевлаштовані.

Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних протягом трьох місяців поточного року охопили профорієнтаційними послугами 5639 громадян. З них 5311 осіб незайнятого населення та 328 – зайнятого населення. Було надано 9639 профінформаційних послуг.

Протягом трьох місяців міський центр зайнятості видав 44 ваучери особам, старшим від 45 років, для підвищення кваліфікації за фахом «Медсестринство».

Протягом січня – березня укладено 3 договори на організацію та проведення громадських робіт на 9 робочих місць. Дев'ять безробітних вже скористались можливістю отримати заробітну плату в розмірі, не меншому за мінімальний, та в період виконання громадських робіт – призначену допомогу по безробіттю. Фінансування організації громадських робіт здійснювалось за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевого бюджету.

Станом на 1 квітня 2018 року в Кам'янському на обліку в центрі зайнятості перебуває 2971 особа, яка має статус безробітного. У місті налічується 454 вакансії, а середній розмір запропонованої заробітної плати становить 5610 гривень.

Як повідомляє заступник директора центру зайнятості Олена Орлова, на одне вільне робоче місце в середньому по місту претендувало 12 безробітних. Також вона підсумовує, що 2018 рік розпочався високою активністю працедавців та збільшенням числа пропозицій робочої сили.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.