34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Біля Кам’янського випробовують новий дизель-поїзд

Днями новий дизель-поїзд ДПКр-3, створений на Крюківському вагонобудівному заводі, уперше покинув територію підприємства і вирушив на випробування на залізницю. Про це йдеться на сайті заводу.

Як повідомив заступник головного конструктора пасажирського моторвагонного рухомого складу Іван Кутумов, поїзд знаходиться на станції Новомосковськ-Дніпровський. На ньому встановлюється обладнання для проведення міцнісних, гальмівних, динамічних та інших випробувань. Разом з групою спеціалістів КВБЗ на місці працюють фахівці Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В.Лазаряна, до них також приєднаються працівники компанії «Knorr Bremse».

Випробування проводитимуться на відрізку колії Новомосковськ – Балівка за спеціальною програмою і триватимуть понад місяць.

Регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 – другий вітчизняний дизель-поїзд, створений на КВБЗ. Він має три вагони. Два з них моторні, один – проміжний – безмоторний. Моторні вагони комплектуються силовими установками потужністю 588 кВт. Загалом у трьох вагонах 170 місць.

Останнє редагування Понеділок, 11 листопада 2019 13:27

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.