-3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 17 km/h

USD 28.13   EUR 34.18
Новини 24

Децентралізація на Дніпропетровщині

Децентралізація – це той процес, якого сьогодні активно чекають у місцевих громадах, адже фахівці стверджують, що завдяки цій реформі країна зможе значно покращити свою економіку та поліпшити життя українців. З метою обговорення цього процесу до Дніпродзержинська завітали представники громадської організації «Комітет виборців України», які провели у нашому місті круглий стіл, присвячений питанням децентралізації.

Проект, який у нашому місті презентував голова правління «Всеукраїнського комітету виборців» Станіслав Жолудєв, стартував на території всієї країни. У Дніпропетровській області він охопив такі населені пункти, як Дніпродзержинськ, Новомосковськ та смт. Солоне. На захід організатори запрошували представників депутатського корпусу, громадськості та ЗМІ.

Головною метою зустрічі було не лише обговорення процесу децентралізації, а ще й можливість через активних та небайдужих людей донести цю ідею до пересічних громадян, які здебільшого не розуміють важливість та необхідність скорішого процесу децентралізації.

Після того, як відповідні семінари відбудуться по всіх куточках Дніпропетровщини, буде складено загальний меморандум, який передадуть до адміністрації Президента та Кабінету Міністрів України.

 

Автор: Катерина Узунова

Оператор: Ігор Василенко

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.