34°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Дизайн головного аеродрому Дніпропетровщини розроблять австрійські експерти

Дизайн аеродрому Міжнародного аеропорту в Дніпропетровській області розробить австрійська компанія «Airport consulting Vienna». Він буде готовий вже цьогоріч. Про це стало відомо під час наради у облдержадміністрації.

«У Держбюджеті-2020 на аеропорт у Дніпропетровській області заклали 1 млрд грн. Ми одразу приступили до роботи – маємо швидко узгодити всі технічні моменти, аби зведення терміналу та злітно-посадкової смуги розпочалося в строк. Будівельники стануть до роботи на об’єкті вже у 2020-му», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Виділений державою 1 млрд грн спрямують на будівництво злітно-посадкової смуги довжиною 3,2 км. Аеровокзальним комплексом займатиметься приватний інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

«На старті проекту необхідно дуже чітко розуміти, який вигляд матиме аеродромний комплекс, де і як будуть розташовані конкретні об'єкти інфраструктури. І, звичайно, оцінити динаміку бізнес-показників в довгостроковій перспективі. Я впевнений, що у співпраці з «Airport Consulting Vienna» ми оперативно підготуємо необхідні базові документи», – сказав керівник проєкту будівництва Міжнародного аеропорту «Дніпро», генеральний директор Міжнародного аеропорту «Харків» Володимир Васильченко.

Всесвітньо відома австрійська консалтингова компанія вже працює над базовою плановою документацією для аеропорту . Експерти готуватимуть інформацію для розробки дизайну аеродрому та майстер-плану.

«У «Airport Consulting Vienna» величезний міжнародний досвід консультаційної підтримки інвестиційних проектів в індустрії аеропортів. Ми застосуємо нашу глобальну експертизу в Дніпрі, щоб в місті з'явилися дуже функціональні і сучасні «повітряні ворота», – наголосив представник компанії Юрій Рубанов.

На зустрічі обговорили практичні питання, вирішення яких необхідне для старту будівельних робіт. Йшлося про розміщення злітно-посадкової смуги, проектування летовища, виділення землі.

Останнє редагування Вівторок, 19 листопада 2019 16:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.