15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

Для безхатченків провели семінар

Фахівці державної служби з надзвичайних ситуацій Кам‘янського провели профілактичну бесіду з клієнтами міського центру комплексного обслуговування бездомних осіб. Обговорювали протипожежну безпеку та правила поводження на водних об’єктах.  

Протипожежна безпека – одна з перших тем, яку порушили рятувальники. Торік у місті сталося 308 пожеж: 183 на відкритих територіях, 83 – випадки займань у житловому секторі. Головна мета лекції нагадати перебувальцям центру та персоналу елементарні правила безпеки життєдіяльності.

"Люди, які знаходяться на обліку у нашому відділенні – нестандартні, часто ведуть асоціальний спосіб життя та зловживають алкоголем. Тому співробітники ДСНС курирують нашу установу. Це відіграє надважливу роль для безпеки самих клієнтів, тим паче тих, які перебувають у нічному відділенні. Ця інформація, в тому числі листівки, які вони отримали вплинуть на безпеку перебувальців у таких умовах", - відзначив Ігор Сай, директор КЗСЗ «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб».

"Такі профілактичні бесіди проводимо часто не тільки у цьому закладі, а й в інших – навчальних та громадських закладах, спілкуємся з перехожими на вулиці. Розповідаємо про правила пожежної безпеки та поводження біля води. А ще нагадуємо номера пожежної безпеки та інших державних служб", - наголосив Євген Усатенко, провідний фахівець відділу забезпечення заходів з попередження НС м. Кам‘янське ДСНС України у Дніпропетровській області.

 Під час лекції рятувальники належну увагу приділили й питанню безпеки на воді. З початку року водна стихія забрала життя 4 людей, серед яких були й діти. Фахівці зазначили, серед основних причин  – людська недбалість та зловживання алкоголем. У межах заходу рятувальники показали як правильно користуватися первинними протипожежними засобами та вкотре закликали берегти своє життя.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.