10°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 95%

Вітер: 7 km/h

USD 27.14   EUR 29.63
Новини 24

ДМК цьогоріч планує зменшити кількість викидів в атмосферу майже на 8 тисяч тонн

Один з найбільших виробників чавуну, сталі та прокату в Україні ПАТ «Дніпровський меткомбінат» взяв на себе зобов’язання зменшити навантаження на довкілля регіону. Зокрема, підприємство планує цього року майже на 8 тис. тонн скоротити кількість викидів в атмосферу. Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Комбінат п’ятий рік активно виконує обласну програму з екологічної безпеки. Там вже реалізували 23 природоохоронні заходи. Ще 10 знаходяться в стадії виконання, 12 планують реалізувати за графіком, – зазначили у департаменті. – Минулоріч на підприємстві провели капітальний ремонт частини агломашин та конвертерів з модернізацією газоочисного устаткування. Ще встановили інерційні фільтри».

У одному з цехів на капремонті знаходяться зони охолодження агломашин. Після вдосконалення обладнання у 2020 році викиди в атмосферу зменшаться майже на 8 тис. тонн. Цього року планують розробити проєкт «Реконструкції систем очищення газів зон спікання агломашин № 7-12 цеху №2».

Нині йде підготовка до капремонту газоочисного устаткування обертової печі ділянки виробництва вапна. Вже придбали обладнання на 6,5 млн грн. Це дозволить збільшити уловлювання пилу на 900 тонн.

Загалом підприємство за чотири роки витратило майже 1,5 млрд грн на екологічну модернізацію.

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2020 13:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.