-17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 79%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Дорога в політику – молоді

Молодь обов’язково повинна приймати активну участь у політичному, громадському та культурному житті свого рідного міста. Саме під таким девізом відбулася зустріч першого заступника міського голови Андрія Білоусова із студентською спільнотою Дніпродзержинська. Захід відбувся у актовій залі музею історії міста.

На початку зустрічі Андрій Білоусов ознайомив присутніх із головними сторінками своєї біографії. Розповідав , як ще студентом 5 курсу він успішно балотувався у депутатський корпус та почав активно впливати на життя рідного міста. На думку віце – мера молодь обов’язково повинна мати активну життєву позиція, а головне завдання міської влади – дати можливість цим молодим людям працювати на користь громади та робити успішну кар’єру в органах місцевого самоврядування.

Зустріч набула формату діалогу і студенти могли задати першому заступнику очільника міста багато хвилюючих їх питань. Обговорювали різні теми. Торкнулися проблем екології та житлово – комунального господарства, обговорили важливу роль студентства у громадському життя міста, а головне молоді люди змогли розповісти про те, яким вони бачать майбутнє свого рідного Дніпродзержинська. Наприкінці заходу Андрій Білоусов зазначив, що його двері завжди відкриті для активної молоді і кожен бажаючий, який має креативні та оригінальні ідеї різноманітних молодіжних програм, може сміливо приходити на особистий прийом та за допомогою влади втілювати свої творчі задуми у життя.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.