26°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Довкола Кам’янського побільшало архітектурних пам’яток

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 12 об’єктів культурної спадщини національного значення. Відповідну постанову схвалено на засіданні Уряду 21 серпня, повідомляють у Міністерстві культури України.

Серед них чотири об’єкти культурної спадщини знаходяться на Дніпропетровщині, неподалік Кам’янського.

У Дніпрі це Будинок громадського зібрання (1912) – нині обласна філармонія; міська управа (1903) – сучасний коледж культури і мистецтв; земська лікарня (1837–1845) – терапевтичний корпус обласної лікарні імені Мечникова. Також до реєстру внесено Вознесенську церкву 1824 року в селі Семенівка Криничанського району, пов’язану з біографією видатного громадського діяча, промисловця та мецената Олександра Поля.

Як наголосив Міністр культури України Євген Нищук, у 2017 році після довготривалого блокування Міністерству культури вдалося відновити наповнення Державного реєстру нерухомих пам’яток, і за цей час до нього було внесено сотні пам’яток за категорією як національного, так і місцевого значення. Завдяки цьому унікальні об’єкти були врятовані від руйнації або непрофесійної, вандальної реконструкції.

Останнє редагування Четвер, 22 серпня 2019 16:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.