18°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

ДТЕК «Дніпровські електромережі» підсилює електролінії Соцміста в Кам’янському

Фахівці ДТЕК «Дніпровські електромережі» реконструюють кабельну електричну лінію потужністю 6 кВт, яка живить будинки Соцміста.

Комплексні роботи проводяться з метою забезпечення додаткової потужності. Для цього під землею, паралельно з існуючою лінією, укладуть 1,5 кілометра резервної кабельної мережі в районі проспекту Конституції, а також вулиць Менделєєва, Уральської та Стовби. Реалізація проєкту дозволить забезпечити надійним електропостачанням мешканців житлового масиву Соцмісто.

9 квітня на робочому майданчику з перевіркою побували міський голова Андрій Білоусов і начальник Кам’янського району електромереж ДТЕК «Дніпровські електромережі» Микола Шумейко.

У процесі реконструкції поруч зі старим кабелем прокладають додатковий, резервний – більшого перетину і потужності. Оновлена лінія матиме більшу пропускну здатність, а отже, на роки забезпечить зростаючу потребу жителів району в електроенергії.

«Торік ми перевели жителів Соцміста та «БАМу» на електроопалення. З боку міста було виконано великий обсяг робіт, організовано будівництво малих модульних котелень для опалення бюджетних установ, модернізовані мережі в будинках, більш ніж у трьох тисячах квартир ми встановили електроопалення, протягом опалювального сезону роздали мешканцям близько 1300 електропанелей для додаткового обігріву квартир. Крім того, ми докупили у енергетиків додаткові кіловати, щоб збільшити потужність на кожну квартиру. Я вдячний ДТЕК «Дніпровські електромережі» за те, що інвестують 1,5 мільйона гривень у цьому році власних коштів у посилення мереж Соцміста», – сказав Андрій Білоусов.

Цей опалювальний сезон показав, що навіть у період дуже низьких температур система витримала, і люди були забезпечені електропостачанням.

«ДТЕК дбає про своїх клієнтів і системно оновлює енергетичну інфраструктуру Кам’янського. У реконструкцію кабельної лінії наша компанія інвестує майже 1,5 мільйона гривень. Проведені роботи дозволять нам уникнути перевантаження енергетичного обладнання і підвищити надійність електропостачання для клієнтів», – зазначив начальник Кам’янського району електромереж ДТЕК «Дніпровські електромережі» Микола Шумейко.

Щоб мінімізувати незручності для пішоходів і транспорту, фахівці за допомогою спеціального обладнання бурять горизонтальні свердловини по трасі проходження лінії. Усього буде виконано 4 таких «проколи», через які укладуть високовольтний кабель під міськими комунікаціями.

Загальна протяжність оновленої кабельної лінії становитиме майже 1,5 кілометра. Завдяки їй буде створено додатковий резерв потужності. Завершити роботи планують до початку опалювального сезону 2021 року. Житловий масив «БАМ» вже має резервну лінію електропостачання.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.