7°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.63
Новини 24

Фахівці Кам’янського центру зайнятості побували у виправній колонії

Спеціалісти Кам’янського міського центру зайнятості відвідали державну установу «Кам’янська виправна колонія №34». Мета візиту – допомога жінкам після звільнення адаптуватися в суспільстві.

У ході проведення семінару фахівець центру зайнятості Наталія Коновалова розповіла присутнім про основні послуги, які надає служба зайнятості, поінформувала щодо порядку реєстрації в центрі, змін у законодавстві в питаннях зайнятості, про можливість оволодіння новою професією шляхом професійного навчання.

Разом з тим наголошувалося, що основна мета діяльності служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню, тому головним завданням центру є підбір підходящих вакансій. Також присутніх застерегли від шахрайства при працевлаштуванні.

Наталія Коновалова надала відповіді на всі запитання, побажала найскорішої соціальної адаптації та запевнила, що центр зайнятості завжди готовий надати допомогу жінкам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Джерело: Кам’янський центр зайнятості

1 коментар

  • Олександр
    Олександр Вівторок, 01 травня 2018, 18:11 Коментувати

    Дійсно законодавство України як і у сімейних правовідносинах та й в інших сферах життя постійно змінюється. Якщо виникають питання (розлучення, аліменти, позбавлення батьківських прав та інше), то краще звертатися за правовою допомогою до спеціалістів. Наприклад консультації сімейного адвоката можна отримати в юридичній компанії "Партком" https://partkom.dp.ua/ Якщо ознайомлен зі своїми правами значить озброєний!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.