31°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 42%

Вітер: 13 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Фестиваль творчості ветеранів пройшов у Кам’янському

9 жовтня на базі Кам’янського музичного коледжу відбувся міський фестиваль народної творчості ветеранських організацій. Його проводять уже п’ятий рік поспіль. Цього разу захід був присвячений 76-й річниці визволення міста від нацистських загарбнків. Ветеранські колективи трьох міських районів підготували дійсно цікаву програму, яка повністю відповідає девізу фестивалю «Жити, горіти та не згасати».

Гостями фестивалю стали представники влади Кам’янського та організації ветеранів Петриківки. Від імені міського голови його заступник Тетяна Завгородня привітала всіх зі святом та відзначила активну роботу ветеранської організації.

Із вітальним словом виступила голова Кам’янської міської організації ветеранів України Людмила Тесьолкіна.

На фестивалі були представлені близько 15 кращих колективів та солістів. У виконанні вокальних ансамблів звучали пісні «Ой Дніпро», «Примиріться, браття...», «Ох, ніч...», «Лелеки», «Від імені солдатів» та інші.

Музичний коледж завжди радий брати участь у фестивалях народної творчості. До їх проведення активно долучаються студенти та викладачі.

Як зазначає директор коледжу Ірина Великодна, це своєрідне єднання поколінь, яке дає свої плоди у вигляді тісної співпраці. Такі фестивалі дають змогу ветеранам не лише показати свої таланти, але й поспілкуватись, долучитись до мистецтва та поділитись досвідом із молоддю.

Останнє редагування Середа, 09 жовтня 2019 15:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.