15°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 64%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 32.71
Новини 24

Гайда на навчання!

19 лютого рятувальники пожежно-рятувальної частини зустрілись із учнями випускних класів академічного ліцею № 15. Мета такої зустрічі - провести профілактичні та профорієнтаційні роботи щодо відбору кандидатів у вищі навчальні заклади системи ДСНС України.

Метою заходу стало роз’яснення про існування, призначення навчальних закладів та системи підготовки фахівців служби ДСНС. Вогнеборці розповіли про існуючі спеціальності та спеціалізації, за якими можливе навчання, умови прийому на навчання тощо.

Під час зустрічі із майбутніми абітурієнтами, співробітники служби порятунку розповіли про Харківський Національний університет цивільного захисту України, Черкаську академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Учні задавали багато питань щодо вступу до вищих ДСНС та отримали на них повні аргументовані відповіді.

Крім того, рятувальники провели бесіду із майбутніми випускниками щодо правил пожежної безпеки у побуті та безпечного відпочинку на водоймах в зимовий період, а також роз’яснили дії у разі виявлення невідомих та вибухонебезпечних предметів.

На кінець зустрічі, рятувальники запросили молодь завітати на екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу міста та ознайомитися із буденною роботою працівників Служби порятунку.

Джерело інформації: Прес-служба ДСНС

Останнє редагування П'ятниця, 19 лютого 2016 11:32

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.