7°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 18 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

Газовики виявили понад 100 незаконних підключень

АТ «Дніпропетровськгаз» закликає користувачів природнім газом сприяти виявленню випадків незаконного підключення та використання блакитного палива у газорозподільних системах. Самовільні дії громадян можуть загрожувати життю, призводять до витоку газу, пожеж та інших аварійних ситуацій.

На Дніпропетровщині працюють бригади, які з допомогою спеціальних засобів виявляють випадки незаконного споживання природного газу. Лише з початку поточного року фахівцями «Дніпропетровськгазу» було зафіксовано 117 несанкціонованих втручань: з них 14 - в газорозподільну систему, решта – втручання у побутовий лічильник.  Такі випадки фахівці виявили і у Кам’янському.

«Лише за останній тиждень фахівцями Кам’янського відділення АТ «Дніпропетровськгаз» було виявлено 2 випадки незаконного втручання у газорозподільну систему шляхом прокладання несанкціонованого газопроводу. Його під’єднали перед вхідним патрубком до лічильника і з’єднали з газовикористовуючим обладнанням після лічильника, що призвело до наявності необлікованого природного газу.», - розповів в.о директора комерційного АТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Товмач.

У разі виявлення несанкціонованого втручання фахівці кладають відповідні документи та передають їх на розгляд спеціальної комісії.

"Згідно з Кодексом газорозподільних систем, при наявності необлікованого природного газу ми маємо виконати донарахування, які можуть бути високими. Одне із таких склало понад 500 тис грн», - наголосив в.о директора комерційного АТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Товмач.

Станом на середину липня оплата за газ по області на рівні 80%. Безаварійне та безперебійне постачання блакитного палива залежить саме від оплати за послугу. Розрахуватися з боргами можна через спеціальні електронні сервіси:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua
  • чат-боти в месенджерах  Вайбер і Телеграм;
  • мобільний додаток - 104 Mobile (для ОС Android);
  • мобільний додаток - 104 Mobile Light (для ОС iOS).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.