17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 4 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Громадські роботи в Кам’янському фінансуватимуть коштом місцевого бюджету

Днями в приміщенні Кам’янської міської ради, за участю заступника міського голови Світлани Колісніченко, представників Кам’янського центру зайнятості й відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради, відбулась зустріч з питання організації та проведення в місті громадських робіт.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кам’янського міського центру зайнятості Вікторія Черняк ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці, інформувала про порядок організації та проведення громадських робіт, зосередивши увагу на дотриманні вимог законодавства України про зайнятість населення.

Одним із вагомих чинників, який забезпечує тимчасову зайнятість безробітних громадян, є громадські роботи. Виграють від цього і роботодавці, які не лише отримують працівників для виконання певних обсягів робіт, а ще й кошти на виплату заробітної плати, оскільки фінансування громадських робіт проводиться за рахунок місцевого бюджету та фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Участь у громадських роботах для безробітних – це перспектива додаткового заробітку при офіційному працевлаштуванні та можливість підвищити свій страховий та трудовий стаж.

У зв’язку з цим та з метою захисту безробітних громадян керівництво міста ухвалило рішення – 100% фінансування громадських робіт провадити за рахунок місцевого бюджету.

Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Іван Процик розповів про зміни, які відбулись у механізмі нарахування заробітної плати і порядку укладання трудових договорів між роботодавцем та працівником, та звернув увагу на відповідальність роботодавців за порушення норм трудового законодавства.

Учасники зустрічі схвалили організаційні зміни і визначилися з джерелами фінансування, видами та обсягами громадських робіт, термінами їх початку, підприємствами-виконавцями та переліком головних розпорядників бюджетних коштів.

Кам’янська міська рада

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 

Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 

Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 

Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.