13°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 92%

Вітер: 16 km/h

USD 27.21   EUR 29.83
Новини 24

Губернатор Дніпропетровщини провів прийом кам’янчан

16 жовтня голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко під час робочого візиту до Кам’янського провів особистий прийом городян спільно з міським головою Андрієм Білоусовим, його профільними заступниками та керівниками департаментів.

Понад 30 кам’янчан звернулися до очільника області з матеріальними та соціальними проблемами.

Олександр Самойлович – батько загиблого в зоні АТО Максима. На прийом до губернатора прийшов від імені родин загиблих у бойових діях кам’янчан. На особистому прикладі розповів, що військової пенсії, яку призначила держава, а також щомісячної доплати за міською програмою підтримки родин загиблих не вистачає.

На сьогодні з міського бюджету матеріальну підтримку отримує 79 людей, зазначили представники управління соціального захисту. Губернатор доручив своїм заступникам провести моніторинг таких виплат в області загалом та виконати прохання Олександра Самойловича якщо не цього року, то з наступного. Той у свою чергу подарував Олександру Бондаренку книгу з історіями загиблих кам’янчан.

Долею лівобережного дренажного каналу переймається Василь Воронін. Стан водного об’єкта постійно погіршується. Не рятують канал і волонтерські акції з розчищення, каже чоловік.

Робота у цьому напрямі ведеться, зазначили фахівці міського управління екології та природних ресурсів. Як повідомив заступник начальника управління Володимир Кремінь, уже розроблено проект із розчищення близько 4 кілометрів каналу. Коштуватимуть такі роботи близько 10 мільйонів гривень.

Олександр Бондаренко дізнався також, що для Кам’янського канал важливий не лише як природний об’єкт, але й як зона відпочинку, адже проходить через лівобережний парк. Губернатор запевнив у підтримці з боку області у вигляді співфінансування.

Серед іншого кам’янчани просили надати матеріальну підтримку в лікуванні хвороб, допомогти вирішити проблеми ремонту доріг, безпритульних тварин, а також вплинути на підприємства, що забруднюють повітря викидами.

Останнє редагування П'ятниця, 18 жовтня 2019 16:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.