2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 86%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Інфекційне відділення дитячої лікарні відкрили після капремонту в Кам’янському

У Кам’янському коштом міського бюджету з ініціативи міського голови Андрія Білоусова тривають капітальні ремонти у відділеннях міських лікарень.

20 жовтня після капремонту відкрили два крила інфекційного відділення в дитячій міській лікарні. У процесі робіт тут відремонтували всі внутрішні приміщення, замінили комунікації та проводку, удосконалили систему вентиляції. Кожна палата оснащена бойлером, окремим санвузлом, умивальником і душовою кабіною з новою сантехнікою, встановлені сучасні радіатори з функцією індивідуального налаштування опалення.

Відремонтовані та оснащені новими меблями лікувальні кабінети, маніпуляційні та кімната для прийому їжі. До всіх палат є підведення кисню для пацієнтів з кисневою недостатністю. Створені всі умови для ефективного лікування та комфортного перебування маленьких пацієнтів.

«Два тижні тому ми відкрили після капремонту відділення Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з неврологічними захворюваннями. Сьогодні відкриваємо інфекційне відділення дитячої міської лікарні. Також цей медзаклад потрапив у програму Європейського Інвестиційного Банку, за кошти якого в наступному році тут будуть проводитися роботи з утеплення фасадів двох корпусів», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

У цьому відділенні проходять лікування діти з гострими вірусними і кишковими інфекціями. Розраховано відділення на 25 ліжок.

«За 36 років роботи все в цьому відділенні вийшло з ладу, і жодного капітального ремонту за цей час тут не було. На рік через відділення проходить до 2000 пацієнтів. Це діти, які переважно проходять лікування з батьками, тому прохідна здатність дуже велика. Від імені медиків і пацієнтів хочу висловити величезну подяку нашому міському голові Андрію Білоусову за його увагу до наших проблем та їх оперативне вирішення. Також ми вдячні будівельникам, які дуже старанно працювали і намагалися врахувати всі наші побажання», – сказала завідувач відділення Таїсія Дорота.

Як зазначила начальник управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради Наталія Ктітарова, на даний момент триває капітальний ремонт відділення кардіології в лікарні швидкої медичної допомоги та ремонт онкологічного відділення в міській лікарні №9.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.