3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 78%

Вітер: 25 km/h

USD 24.59   EUR 26.7
Новини 24

Із листопада пільги й субсидії не вноситимуть у платіжки

Пільговики з листопада отримуватимуть платіжки із повною сумою за спожиті житлово-комунальні послуги – без урахування пільг і субсидії. На цьому наголосив під час брифінгу заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, повідомляє «Укрінформ».

«Починаючи з платіжок за жовтень, усі пільговики, як і субсидіанти раніше, будуть отримувати повний розмір платіжки без урахування пільг і субсидій. Паралельно з цим відповідні кошти будуть перераховуватися або на їхній обліковий запис в Ощадному банку, або на інший банк чи «Укрпошту», якщо вони виявили бажання і звернулися до органу соцзахисту щодо отримання відповідних виплат у готівковій формі», – зазначив Музиченко.

Пільговик, який надав інформацію про номер мобільного телефону, щомісячно від банку отримуватиме смс-повідомлення про те, яка сума пільги йому нарахована і яким чином відбулися взаєморозрахунки між банком і постачальниками послуг.

Музиченко нагадав, що торік набув чинності закон про житлово-комунальні послуги, згідно з яким у 2019 році Україна має перейти до надання пільг та субсидій у грошовій формі безпосередньо громадянам.

«Перший крок у цьому напрямку було здійснено ще на початку 2019 року, коли ми перейшли до надання субсидій у грошовій формі. Наразі відбувається другий етап відповідної реформи – це забезпечення переходу до надання уже власне пільг у грошовій формі», – наголосив заступник міністра.

1 коментар

 • aLeraTieraw
  aLeraTieraw Середа, 13 листопада 2019, 06:12 Коментувати

  Keywords-Club.ru - Подбор ключевых слов — очень ответственный этап.
  Если смотреть ключи в Image Gallery Stats и сравнивать с картинкой в каталоге, то совпадает только общее направление. Если у вас возникли сложности при прохождении задания, то вы можете обратиться за помощью на наш форум. Правильный подбор ключевых слов для научных статей способен хотя бы в какой-то степени повысить читаемость журнала. Для этого нужен опыт, много времени и терпение. Требования к контентуSEO - НОВОСТИ КОНТЕНТ. Так что всегда нужно выбирать золотую середину.

  Источник: Как можно много зарабатывать с программой Xrumer

  Теги: как подбирать ключевые слова длЯ контекстной рекламы , ключевые слова в культуре , гугл поиск ключевых слов на сайте , количество ключевых слов в h1 , ключевые слова addurl html , анализ запросов по ключевым словам , ключевое слово в Яндексе , где прописывать ключевые слова в вордпрессе , сбор ключевых слов из wordstat , роль ключевых слов в продвижении сайта

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.