Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам'янчан запрошують переглянути «Тіні забутих предків»

15 червня Музей історії міста запрошує кам'янчан на перегляд художнього фільму «Тіні забутих предків» режисера Сергія Параджанова, присвячений 80-річчю від дня народження українського актора, сценариста та режисера Івана Миколайчука.

34 ролі в кіно, 9 сценаріїв та 2 режисерські роботи. Його називали обличчям і душею українського кіно. Одна із перших ролей Миколайчука була зіграна саме в художньому фільмі «Тіні забутих предків» за однойменною повістю Михайла Коцюбинського. Знята без мільйонних бюджетів та масштабних декорацій, вона увійшла у скарбницю світового кіномистецтва, започкувавши таке непересічне явище, як українське поетичне кіно.

Зйомки велися у справжніх гуцульських хатах та околицях села Криворівня Івано-Франківської області, де писав свій твір Коцюбинський. У фільмі можна побачити багато обрядів Гуцульщини. За знімальним процесом спостерігали місцеві жителі, які контролювали автентичність постановки.

4 вересня 1965 року в київському кінотеатрі «Україна» відбулася прем'єра славетної стрічки, що увійшла в число двадцяти найкращих картин світу. Згодом картина з тріумфом пройшла по екранах світу, отримаши 39 міжнародних нагород, 28 призів на кінофестивалях (з них – 24 гран-прі) у 21 країні.

Нещодавно Гарвардський університет включив фільм «Тіні забутих предків» до списку обов’язкових для перегляду студентам, які претендують на вищий ступінь у кінознавстві.

Демонстрація фільму розпочнеться о 15:00 годині, квитки можна придбати в касі музею.

Вартість квитка для дітей – 10,00 грн., для дорослих – 20,00 грн.

Контактні дані: 067-150-78-85; 098-80-70-434.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.