Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янчан закликають дотримуватися карантинних заходів і громадського порядку на свята

Поліція Дніпропетровщини забезпечить охорону публічної безпеки під час Великодня. За порядком у святкові дні стежитимуть близько 2 тисяч поліцейських, майже 200 бійців Національної гвардії, курсанти університетів внутрішніх справ.

Поліцейські охоронятимуть публічну безпеку та контролюватимуть дотримання карантинних норм. Про це розповів заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

На Дніпропетровщині діють карантинні обмеження «помаранчевої» зони, що дозволяє проводити великодні свята, дотримуючись певних правил. Зокрема, віряни можуть перебувати у храмі, але виключно в масках і не більше як одна особа на 5 кв. м. На вулиці люди мають дотримуватися соціальної дистанції у 1,5 м один від одного.

Володимир Богоніс зазначив, що на Дніпропетровщині богослужіння відбудуться у 780 храмах. Він звернувся до мешканців області з проханням дотримуватись карантинних обмежень, не порушувати громадський порядок, щоб святкування пройшли безпечно та спокійно.

Поліція закликає громадян толерантно ставитись один до одного, уникати конфліктних ситуацій, звертати увагу на підозрілі речі, не намагатися самостійно їх оглядати, а одразу телефонувати на «102» або повідомляти поліцейських.

Останнє редагування П'ятниця, 30 квітня 2021 11:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.