5°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 82%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Кам’янчан запрошують долучитись до соціального проєкту «Допомога поруч»

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, Міністерство соціальної політики України створило соціальний проєкт «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення під час карантину, пов’язаного із поширенням коронавірусу.

Проєкт об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги. Щодня на онлайн-платформі «Допомога поруч» розміщується інформація про потребу в допомозі та звіт про її надання.

Дніпропетровська область долучилась до реалізації соціального проекту. У регіоні організовано прийом інформації про потребу незахищених верств населення (одиноких матерів або батьків, які виховують дітей віком до 14 років, осіб з інвалідністю тощо) в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії тощо.

Мешканці Кам’янського також потребують допомоги у рамках проєкту. Незважаючи на зусилля обласної та місцевої влади, надати допомогу всім пільговим категоріям або громадянам, які цього потребують, за рахунок бюджетних коштів неможливо. На сьогодні деякі мешканці міста ще чекають на допомогу.

До вирішення в місті цього питання спільно з органами місцевої влади департамент соціальної політики міської ради запрошує долучитись підприємців, волонтерів – юридичних та фізичних осіб, які можуть допомогти.

Сайт онлайн-платформи: https://dopomoga.msp.gov.ua/#ahcnor-participate

Телефони департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради для довідок: 554306, 554307.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.