6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 10 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янчанам нагадали, як не стати жертвою торгівлі людьми

30 липня, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, у Кам’янському відбулась інформаційно-просвітницька акція. 

У центральному парку спеціалісти департаменту соціальної політики міської ради спільно з фахівцями Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та представниками Південного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації у Дніпропетровській області» розповідали містянам про основні форми та способи втягнення в експлуатацію. Особливо наголошувалося на проблемі трудової експлуатації та приверненні уваги тих містян, які вирішили шукати кращої долі шляхом працевлаштування за кордоном.

Головна мета акції – підвищення обізнаності суспільства щодо проблеми торгівлі людьми. Адже, незважаючи на те, що епоха держав, заснованих на рабовласницькому устрої, давно залишилася в минулому, антилюдяні і злочинні дії сьогодні відбуваються абсолютно у всіх куточках світу. Тіньова злочинна сфера в багатьох державах набула масового характеру, а жертвами работоргівлі найчастіше стають незахищені верстви населення.

Фахівці департаменту соціальної політики міської ради, під координацією якого пройшов захід, нагадують: небезпеку видно не одразу, а приваблива пропозиція з працевлаштування може виявитись пасткою торгівців людьми. Стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації.

Станом на сьогодні по Дніпропетровській області статус постраждалих від торгівлі людьми отримали 6 осіб: 1 жінка та 5 чоловіків. За період із 2012 року в Дніпропетровській області такий статус надано 59 особам.

Кожен постраждалий має право на допомогу!

Для отримання допомоги чи консультації звертайтесь за телефонами:

527 – Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;

(0569) 55 43 06 – відділ з питань сім’ї та оздоровлення дітей департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради;

(096) 469 00 05 – Кам’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Останнє редагування П'ятниця, 31 липня 2020 14:34

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.