Вітер: 14 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янчани знов завоювали медалі чемпіонату області з армрестлінгу

15 лютого в Кривому Розі пройшов чемпіонат області з армспорту, в якому брали участь четверо спортсменів із Кам’янського. У категоріях «чоловіки» і «юнаки» вони зуміли завоювати три медалі різного ґатунку. Делегацію очолювали Дмитро Сорока та Едуард Аноткін.

Атлети з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Софіївки, Павлограда, Жовтих Вод та Кропивницького змагалися в різних вагових категоріях. Переможець визначався за сумарним результатом боротьби на ліву і праву руки.

Дмитро Салик виступав серед юнаків у ваговій категорії до 80 кг. Під керівництвом срібного призера чемпіонату світу та Європи Дмитра Сороки, який готує 16-річного спортсмена до змагань рівня чемпіонату України, юному рукоборцеві вдалося завоювати «бронзу» в боротьбі на праву руку.

У ваговій категорії до 75 кг виступав ще один кам’янчанин – Руслан Братко, який народився в селі Лобойківка. Пробравшись крізь «сито» сильних дорослих спортсменів, він зміг дістатися фінального поєдинку на праву руку. За його підсумками Руслан повернувся в рідні місця зі срібною медаллю. У змаганнях же на обидві руки Братко був третім.

Також серед чоловіків виступали Євген Парфьонов і Дмитро Сорока. Обидва рукоборці добре відомі серед армспортсменів не тільки області, а й України. Ось і цього разу вони впевнено підтвердили свій високий клас. Парфьонову кращого результату вдалося домогтися в боротьбі на праву руку. Потрапивши в головний поєдинок супертяжів (вагова категорія +110 кг), він зумів стати чемпіоном області серед чоловіків. У боротьбі на обидві руки – завоював срібну нагороду.

Вдало виступив і Дмитро Сорока серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кг. Судді турніру зафіксували кращий результат у боротьбі на праву руку, де керівник федерації армспорту Кам’янського завоював «срібло». Здобув атлет медаль і в загальному заліку на обидві руки. У цій номінації Дмитро Сорока розмістився на третій позиції.

Через місяць збірна Дніпропетровської області вирушить на свій перший у цьому році чемпіонат України з армспорту. Із 13 по 15 березня у Львові за звання чемпіона країни боротимуться чоловіки і ветерани. Ще через три тижні, з 4 по 7 квітня, в Одесу на свій чемпіонат України поїдуть найкращі армрестлери серед юнаків, юніорів та спортсменів інваспорту.

Див. також: Кам’янчани вибороли п’ять медалей чемпіонату області з армрестлінгу

Останнє редагування Середа, 26 лютого 2020 09:33