13°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 14 km/h

USD 27.21   EUR 29.83
Новини 24

Кам’янське долучається до Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози

Злоякісні новоутворення молочної залози займають провідне місце в структурі онкологічної захворюваності жіночого населення Дніпропетровської області. Щодня в області реєструється 3-4 випадки злоякісних новоутворень молочної залози. За останні десять років захворюваність зросла на 27% зі щорічним приростом у 2,7%, а смертність – на 16% з приростом щороку понад 2%. Лікарі Кам’янського закликають жінок проходити обов’язкове регулярне обстеження.

За даними Міського медичного центру здоров’я та медицини спорту за 9 місяців поточного року у Кам’янському вперше виявлено 86 випадків злоякісних новоутворень, захворюваність склала 38,4 на 100 тисяч населення.  Під час профілактичних оглядів діагностовано 26,7% випадків хвороби, в занедбаній стадії – 16,3%. Тільки цього року від цієї патології померло 30 жінок.

Лікарі наголошують: при вчасній діагностиці хворобу можна вилікувати. Виявлення раку молочної залози або іншого онкологічного захворювання не є вироком для хворого. На сучасному етапі розвитку клінічної онкології є всі можливості ефективно боротися із цією недугою.     

Тож кожна жінка віком від 20 років повинна регулярно проводити самообстеження молочних залоз. А жінкам, старшим від 35 років, навіть за відсутності скарг не рідше одного разу на рік рекомендується проходити додаткові обстеження (УЗД або мамографію). При виникненні підозри на появу новоутворення необхідно проконсультуватись у сімейного лікаря, свого лікаря-гінеколога чи звернутись для обстеження в онкодиспансерне відділення Кам’янської міської лікарні №9.

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози встановлений згідно з Указом Президента України з метою активізації діяльності із запобігання виникненню і поширенню захворювань на рак молочної залози та привернення уваги суспільства до цієї проблеми. Проводиться щорічно 20 жовтня.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Четвер, 17 жовтня 2019 16:51

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.