5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 9 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

Кам’янське готове до місцевих виборів

23 жовтня у Кам’янській міській раді під головуванням заступника міського голови Світлани Колісніченко пройшла підсумкова нарада міської робочої групи з питань організаційної підготовки місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Відповідальні керівники закладів та установ, залучених у виборчий процес, звітували про виконану роботу.

Відкриваючи нараду, заступник міського голови повідомила, що всі питання матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць загалом вирішені. Завершується формування списку голосування на дому та графік руху автомобіля, за допомогою якого воно здійснюватиметься.

Голова Кам’янської міської територіальної виборчої комісії Кам’янського району Дніпропетровської області Ганна Торішня інформувала, що сьогодні почалося розвезення виборчих бюлетенів по дільничних комісіях. Також комісії отримують інформаційну продукцію: буклети та плакати. Отримано медичні маски та безконтактні термометри, санітайзери та інші засоби дезінфекції.

«Сподіваємося, що вибори пройдуть без порушень та інших форс-мажорних обставин», – зазначила Ганна Торішня.

Нагадали учасникам виборчого процесу і про обов’язковий день тиші, який має розпочатися за добу до виборів. Відповідно до статті 52 Виборчого кодексу України, передвиборна агітація закінчується о 24.00 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Напередодні та в день голосування забороняється проведення масових акцій від імені кандидатів, партій, розповсюдження агітаційних матеріалів.

«Головне завдання поліції – гарантувати право кожного на вільне волевиявлення. Особовий склад поліції Кам’янського готовий до забезпечення публічної безпеки та захисту виборчих прав громадян», – наголосив заступник начальника Кам’янського відділу поліції Максим Каут.

На даний час на території обслуговування Кам’янського відділу поліції зареєстровано 28 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, за 10 з них складено адміністративні протоколи. Поліцейські оперативно реагують на такі повідомлення та вживають необхідних заходів.

Також голова тервиборчкому Ганна Торішня нагадала, що цього разу виборці повинні прийти на дільницю в медичній масці та мати з собою власну ручку. І, звісно, – мати паспорт громадянина України у вигляді книжки або ID-картки, адже жодні інші документи не є підставою для видачі бюлетеня.

«Усі виборчі дільниці забезпечені всім необхідним. У вихідний день 25 жовтня всі служби переведені в робочий режим. Кам’янське повністю готове до виборів, і ми хочемо достойно провести вибори в нашому місті», – підсумувала заступник міського голови Світлана Колісніченко.

Останнє редагування П'ятниця, 23 жовтня 2020 15:17

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.