14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 23 km/h

USD 28.28   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янське готується до місцевих виборів

У Кам’янському триває підготовка до виборів міського голови, депутатів міської, обласної та – вперше – районної ради. Волевиявлення громадян відбудеться 25 жовтня 2020 року.

13 серпня у залі засідань міськради розглянули основні питання з підготовки виборчих дільниць.

Нараду очолила заступник міського голови, керуючий справами виконкому міської ради Світлана Колісніченко. Вона повідомила, що у місті створено дві виборчі комісії: Кам’янська міська (вибори міського голови, депутатів міськради в кількості 42 осіб, депутатів обласної ради) та Кам’янська районна (вперше обиратиме депутатів районної ради в кількості 54 осіб – за новим адміністративно-територіальним устроєм).

«Обидві комісії вже почали працювати, вони забезпечені всім необхідним для роботи відповідно до постанови Центрвиборчкому, – зазначила Світлана Колісніченко. – Також буде сформовано районні комісії в Заводському, Дніпровському та Південному районах».

Наразі по місту визначено 96 виборчих дільниць. Уже розпочато роботи з їх облаштування. Відповідне рішення ухвалять на серпневому засіданні виконкому, на наступних нарадах усі питання розглянуть більш детально. Виборчі дільниці мають бути готові до 22 жовтня поточного року.

«Сьогодні ми провели першу розширену нараду, установчу. Далі будемо розробляти робочий план, визначати відповідальних осіб кожної дільниці», – повідомила Світлана Колісніченко.

Останнє редагування Четвер, 13 серпня 2020 16:51

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.