6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 10 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янське назвали одним із захопливих місць країни

До Дня Незалежності України «24 канал» підготував спецпроект про найбільш мальовничі куточки кожного регіону країни. Зокрема, 31 липня до уваги читачів запропонували найцікавіші місця Дніпра та області, які варто відвідати кожному.

«У Дніпропетровській області, окрім Дніпра, є ще кілька доволі великих міст. Окремої уваги варте Кам'янське (до декомунізації Дніпродзержинськ). Місто також прийнято вважати індустріальним, але тут достатньо старовинних будівель і неймовірні пейзажі Дніпра. Є чудові пляжі на островах. Дістатися сюди можна мостами. Дніпро і береги тут особливо гарні. Окрім природи, варто приділити увагу архітектурі. Архітектурну цінність мають будівлі Музею історії міста, Центральна міська бібліотека та музично-драматичний театр імені Лесі Українки», – наголошують журналісти.

У публікації йдеться і про римо-католицький храм – Костел Святого Миколая. Зазначається, що на сході України таких будівель майже не збереглося. Храм є чудовим зразком класичних костелів та збудований на взірець готичного собору Середньовіччя.

Також гостям міста пропонують звернути увагу на Свято-Михайлівський (?) собор.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.