Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янське відвідала директорка обласного центру зайнятості

Кам’янський міський центр зайнятості з робочим візитом відвідала директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова. На зустрічі обговорили нагальні питання, підбили підсумки роботи служби зайнятості за чотири місяці та окреслили пріоритетні напрями діяльності на найближчий час.

На нараді йшлося про підсумки роботи центру зайнятості з надання послуг зі сприяння працевлаштуванню за січень-квітень 2021 року, організацію роботи фахівців в умовах карантинних обмежень, запровадження концепції рекрутингу у забезпеченні якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців та задоволення потреб клієнтів щодо їх зайнятості.

Вікторія Кузнецова акцентувала увагу фахівців на важливості надання комплексу соціальних послуг населенню та роботодавцям, організації роботи з клієнтами щодо інформування про можливість професійного навчання за дуальною формою на замовлення роботодавців та ефективне використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Директор Кам’янського міського центру зайнятості Костянтин Гузенко ознайомив колег з тенденціями розвитку місцевого ринку праці та доповів про результати роботи за чотири місяці у напрямку професійної підготовки кадрів під замовлення роботодавців, організації громадських робіт та співпраці із представниками адміністрації Кам’янської міської ради у питаннях соціального супроводу вивільнюваних працівників РДА.

Наприкінці наради Вікторія Кузнецова наголосила на необхідності підвищення якості надання послуг для клієнтів, оперативному пошуку підходящої роботи для пошукачів із застосуванням ефективних рекрутингових методик та укомплектування вакансій.

Останнє редагування П'ятниця, 07 травня 2021 16:07

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.