-12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 78%

Вітер: 4 km/h

USD 28.38   EUR 34.4
Новини 24

Кам’янське відвідав обраний депутат Дніпропетровської облради Михайло Кошляк

25 листопада Кам’янське з робочим візитом відвідав обраний депутат Дніпропетровської обласної ради Михайло Кошляк, який також є Президентом Федерації дзюдо України.

Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов показав гостю спортивний зал Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (ПТУ №15). Будівля спортзалу вже багато років пустує і потребує ремонту. Михайло Кошляк вивчив ситуацію на предмет розгляду питання і виділення в подальшому коштів з обласного бюджету на реконструкцію приміщення.

Також Андрій Білоусов і Михайло Кошляк відвідали школу № 24, де торік коштом міського бюджету відремонтували спортивні зали, відкрили Центр бойових мистецтв і побудували сучасний стадіон.

«Щороку ми відкриваємо в нашому місті нові спортивні об’єкти, щоб максимально залучити дітей до занять спортом. Для мене важливо, що Михайло Анатолійович зробив свій перший робочий візит в якості депутата облради в Кам’янське, ознайомився з ситуацією в спортивній сфері, щоб допомагати розвивати спорт в нашому місті», – сказав Андрій Білоусов.

«Приємно бачити, що влада піклується про городян і дітей. Нам разом є над чим працювати», – сказав Михайло Кошляк.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.