3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 22 km/h

USD 28.38   EUR 34.43
Новини 24

Кам’янське відвідав заступник Міністра освіти і науки України

14 березня у Камянському відбулася всеукраїнська нарада керівників органів управління освіти обласних і Київської міської державних адміністрацій. Зустріч пройшла в будівлі загальноосвітньої школи №25 на лівобережжі.

Почесних гостей на чолі із заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм зустрічали Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, профільний заступник міського голови Владислав Мелешко, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко.

У рамках зустрічі обговорювалися сучасні підходи до реалізації державної політики в сфері реформування освіти згідно з європейським вектором розвитку.

Учасники всеукраїнської наради порушували питання, що стосуються порядку використання коштів на розвиток Нової української школи. Освітяни ознайомилися з педагогічними методиками і програмами, які успішно застосовуються в навчальних закладах Кам’янського.

У своєму виступі міський голова розповів учасникам делегації про інвестиційні проекти в сфері освіти, які реалізуються в місті, відзначив успішний досвід взаємодії з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за програмою «Розвиток соціальної інфраструктури», а також співпрацю з фінансовою корпорацією НЕФКО, Європейським інвестиційним банком та Фондом соціальних інвестицій.

Для гостей провели ознайомчу екскурсію шкільними класами. Учні ставили запитання, висловлювали побажання та власне бачення оптимізації навчального процесу. Діти демонстрували свої знання і таланти, а педагоги бажали міському голові подальших успіхів у роботі.

«Від рівня освіти залежить майбутнє нашої країни. Наше завдання сьогодні – всіляко сприяти соціально-економічному розвитку міста, а також приділяти особливу увагу галузі освіти», – сказав Андрій Білоусов.

«У Кам’янському вже почалася робота зі створення умов для реалізації концепції Нової української школи, і ми бачимо це на прикладі загальноосвітньої школи №25. Ми побачили реалізацію педагогіки партнерства, створення нового освітнього середовища. Радує, що цим питанням у Кам’янському займаються не тільки педагоги, а й міська влада на чолі з мером», – зазначив Павло Хобзей.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.