20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 60%

Вітер: 9 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Кам’янські освітяни щорічно стають призерами конкурсу «Вчитель року»

Педагоги шкіл Кам’янського щороку беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» і здобувають високі результати як на рівні області, так і на рівні держави. У 2020 році на базі Кам’янського проходитиме Перший тур конкурсу номінації «Вчитель початкових класів». На рівні міста триває відбір конкурсантів, які представлятимуть Кам’янське у наступних турах.

Як зазначила на брифінгу директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко, вчителі Кам’янського не пропускають жодної номінації у всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» і досягають значних результатів.

«Минулого року від міста було 5 учасників у цьому конкурсі. Три з них стали переможцями обласного конкурсу і представляли Дніпропетровщину на всеукраїнському рівні. Це Сергій Лоза, викладач предмету «Захист Вітчизни» 11-ї гімназії – у відповідній номінації, Олена Румик, вчитель французької мови 19-ї школи і Ольга Матвієнко, вчитель початкових класів школи №22 у номінації «Вчитель інклюзивного класу». За підсумками Сергій Лоза посів І місце, а інші викладачі стали дипломантами конкурсу», – розповіла Тетяна Онищенко.

Цього року конкурс «Вчитель року» оголошено в номінаціях «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво» і «Хімія». За участь у номінації «Початкова освіта» змагатимуться 2 педагоги міста – вчитель початкових класів школи №35 Андрій Олійник та вчитель гімназії №39 Наталія Мельник.

Учителі, які брали участь у цих конкурсах і взагалі впроваджують новації у своїй роботі, щороку нагороджуються педагогічною премією. У 2019 році вісім кращих працівників освіти відзначили міською премією за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освітньої галузі Кам’янського.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Вівторок, 05 листопада 2019 16:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.