Вітер: 22 km/h

USD 28.28   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янські шашкісти тріумфально виступили на чемпіонаті області

В обласному центрі завершився чемпіонат Дніпропетровщини серед чоловіків та жінок із шашок-64. У змаганнях взяли участь 22 спортсмени. Шашкістам Кам’янського вдалося вибороти 5 призових місць із 6-ти можливих.

Якщо у змаганнях серед жінок не знайшлося рівних трьом кам’янчанкам, які між собою визначали сходинки п’єдесталу пошани, то в чоловічому турнірі запекла боротьба за нагороди між представниками обласного центру та Кам’янського тривала до останньої хвилини заключного туру.

Чемпіонський титул серед чоловіків впевнено завоював досвідчений майстер спорту, тренер Дніпровської ДЮСШ № 9 Анатолій Панченко, якому вдалося набрати 12 очок з 14 можливих. На другому місці з 11 очками – випускник Кам’янської СШ №40, майстер спорту Олександр Шнейдер. Він за додатковими показниками при рівності очок зумів випередити свого земляка – учня технічного ліцею ім.А.Лигуна, кандидата у майстри спорту Артема Зєбзєєва.

У змаганнях серед жінок на найвищій сходинці п’єдесталу пошани опинилася фаворитка чемпіонату, міжнародний гросмейстер, член національної збірної команди України з шашок Олена Коротка. На другому місці, поступившись в особистій зустрічі чемпіонці, – національний гросмейстер Ольга Губарєва (ДСТ «Колос»), на третьому – кандидат у майстри спорту, студентка ДДТУ Анна Зозуля.

Наставник усіх призерів-кам’янчан – заслужений тренер України Ігор Володимирович Губарєв (ДЮСШ № 2).