18°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Кам’янські веслярі тріумфально виступили на Чемпіонаті України

Молодь Кам’янського здобула для міста 36 медалей на Чемпіонаті України з академічного веслування серед юнаків та дівчат U-16, що проходив у Києві. Про це повідомили в міській раді.

Близько 300 молодих «академістів» з усіх куточків країни боролися за звання чемпіонів. Змагання включали два стилі веслування: розпашне, де спортсмени використовують одне весло, та парне, де використовується пара весел. Екіпажі юнаків і дівчат змагалися на дистанціях 1500 та 1000 метрів, відповідно до вікової групи. За перемогу боролися одиничні, двійки, четвірки і вісімки веслярів.

У складі збірної Дніпропетровської області виступили вихованці міських дитячо-юнацької спортивної школи «Металург» (тренери: Юрій Полевец, Володимир Морозов, Олександр Харченко, Дмитро Хоросоженко) та ДЮСШ №1 (тренери: Наталія Губа, Олеся Опенчук, Євген Крохмаль).

Результати наполегливої роботи тренерів і спортсменів вражають. У скарбничку досягнень нашого міста додано 36 медалей.

Чемпіонами України стали Анастасія Міхеєва, Нікіта Пужалов, Софія Деревенко.

Срібні призери Чемпіонату: Данило Романенко, Олександр Іванов, Олександр Лещенко, Анастасія Міхєєва, Анастасія Міщенко, Максим Береза, Маргарита Жадан, Аміна Яковишина, Микита Пужалов, Марк Гайдар, Варвара Зобенко, Олександра Жорник, Анастасія Файчук, Софія Брежнєва, Володимир Величко, Ігор Гопяк, Максим Слізковух, Ростислав Туровський. 

«Бронзу» здобули Маргарита Жадан, Аміна Яковишина, Марк Гайдар, Варвара Зобенко, Ростислав Туровський, Володимир Величко, Ігор Гопяк, Максим Слізковух, Софія Брежнєва.

Приєднуємось до вітань переможцям!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.