20°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 47%

Вітер: 22 km/h

USD 27.23   EUR 30.73
Новини 24

Кам’янській Федерації черлідингу виповнюється 10 років

Про це повідомила тренер команди черлідерів СК «Прометей» Альона Козинець.

«Вітаємо нашу улюблену і найкращу спортивну родину з першим великим ювілеєм. Спасибі всім, хто був поруч з нами всі ці роки. Позаду 10 років – це 3650 днів і десятки тисяч годин важких тренувань і подолання себе, сотні змагань. Це важка робота, наполегливість, навчання і перш за все, любов, до того що ми робимо», – каже тренер.

Як зазначає Альона Козинець, за 10 років наполегливої ​​праці з аматорської міської команди кам’янські черлідери стали гордістю міста, а потім і всієї України. Мрії стали цілями, а цілі перетворилися в досягнення: чемпіони області, України, Євроліги.

«Наш успіх – це наша команда – засновники і серце федерації Тетяна Залогіна, Альона Козинець, Алеся Литвинова. Наші найперші вихованки, а тепер уже тренери – Анастасія Дегтяр, Анна Лавріненко, Валерія Чабан, Анастасія Холобко, Єлизавета Тимофєєва, Олександра Волнянська. Наші спортсменки – наша гордість. Їх розвиток у спорті, здоров’ї та красі і є наше найголовніше досягнення цих років», – наголошує тренер.

Приєднуємось до вітань та бажаємо Кам’янській Федерації черлідингу невичерпної енергії, натхнення, подальших перемог та досягнень!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.