3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 22 km/h

USD 28.38   EUR 34.43
Новини 24

Кам’янський міський голова зустрівся з керівництвом міської громадської організації «Патріот-2015»

Робоча зустріч міського голови Андрія Білоусова з керівним складом ГО «Патріот-2015» відбулася у четвер, 31 січня. Активісти організації представляють інтереси учасників Операції об’єднаних сил (АТО) і членів їх сімей.

У ході зустрічі були розглянуті питання, оперативне вирішення яких багато в чому залежить від підтримки і сприяння міської влади. Серед них – допомога в ремонті житла й покрівель, матеріальне та медичне забезпечення учасників бойових дій та сімей загиблих, консультативний супровід у реалізації цільових програм, підтримка соціальних, культурно-патріотичних проектів та багато іншого.

За дорученням міського голови всі питання внесені у протокол та будуть вирішуватися на рівні керівників уповноважених структурних підрозділів міськради.

«Питань багато і вони досить різнобічні, але завдяки чітко поставленим завданням міського голови всі вони оперативно та успішно вирішуються», – сказав заступник голови громадської організації Богдан Наполов.

На знак вдячності за неоціненну підтримку та активну участь у вирішенні проблем кам’янських бійців, – як на передовій, так і в мирному житті, –представники «Патріота-2015» вручили Андрію Білоусову книгу «Життя, обірвані війною». У ній відображені життєві історії хлопців, які захищали цілісність країни і спокій всього українського народу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.