7°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Кам’янський міський голова зустрівся з обдарованими спортсменами

16 березня відбулася зустріч міського голови Андрія Білоусова з провідними спортсменами Кам'янського, яким цього року призначено міську стипендію. Це обдаровані юнаки й дівчата – переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних  спортивних змагань. У заході взяли участь керівники спортивних закладів міста, тренери та батьки спортсменів.

Міський голова привітав усіх стипендіатів із заслуженою нагородою. «Ми щиро пишаємося вами, вашими талантами та успіхами. Досягати таких високих результатів – це дуже важка робота. Своїми перемогами ви примножуєте славу нашого міста у всьому світі та подаєте гідний приклад іншим дітям. Бажаю всім вам здоров'я, щастя, нових успіхів та всього найкращого на вашому  життєвому шляху», – сказав Андрій Білоусов.

Від імені стипендіатів подяку міському голові висловила вихованка відділення тхеквондо дитячо-юнацької спортивної школи №4 Валерія Коробочка: «Шановний Андрію Леонідовичу! Завдяки вашій всебічній підтримці наше місто живе активним спортивним життям. Щиро дякуємо вам за увагу до питань розвитку спорту в Кам'янському та особисту участь у популяризації здорового способу життя».

Заслужені відзнаки та свідоцтва були вручені також керівникам спортивних закладів міста, зокрема – директору ДЮСШ № 4 Олександру Кірпі, та раднику міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олегу Орлову. Урочистий захід завершився спільним фото на пам'ять.

7 березня 2018 року на засіданні Ради з питання розвитку фізичної культури та спорту в Кам'янському шляхом відкритого голосування призначили міську стипендію 45 провідним та обдарованим спортсменам – представникам як олімпійських (бокс, боротьба, важка атлетика, веслування, плавання, тхеквондо, легка атлетика, велоспорт), так і неолімпійських (шашки, спортивна акробатика, кікбоксинг, черлідинг, козацький двобій) видів спорту.

Джерело: Кам`янська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 16 березня 2018 15:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.