Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янський мостовий перехід хочуть передати на баланс Укравтодору

23 червня на сесії Кам’янської міської ради розглядалося питання про передачу мостового переходу через річку Дніпро з комунальної власності до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

У 1995 році мостовий перехід через Дніпро був переданий з державної в комунальну форму власності, причому як об’єкт незавершеного будівництва. Наприклад, дорожнє полотно мосту складається лише з одного шару асфальту замість належних за нормами двох шарів асфальтобетону.

У департаменті ЖКГ зазначили, що утримання мостового переходу і створення безпечних умов для транспортного руху потребує великих фінансових витрат.

У листі на ім’я Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова міський голова Кам’янського Андрій Білоусов вказав, що мостовий перехід через р. Дніпро експлуатується протягом 25 років і має велике значення для Дніпропетровської області. Через міст проходять траси ділянок територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення, що дуже важливо для транзитного руху транспорту. Загальна протяжність мостового переходу в Кам’янському – близько 10 кілометрів. Він є одним з найбільш протяжних мостових переходів в Європі.

На жаль, фінансовий ресурс міста не дозволяє виконати всі необхідні заходи для відновлення і нормального функціонування мостового переходу. Передавши об’єкт на баланс Укравтодору, місто зможе реалізувати ряд важливіших соціальних програм.

Депутати Кам’янської міської ради підтримали цю ініціативу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.