28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янський підприємець сплатить 125 тисяч гривень штрафу за неоформленого працівника

У Кам’янському фізична особа-підприємець сплатить до місцевого бюджету понад 125 тис. грн штрафу за фактичний допуск до роботи працівника без укладеного в письмовій формі трудового договору. Про це повідомили у відділі праці та соціально-трудових відносин міської ради.

25 червня Дніпропетровський окружний адміністративний суд відмовив ФОПу в визнанні протиправною та скасуванні постанови, винесеної начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради Іваном Проциком за порушення абзацу 2 частини 2 ст. 265 Кодексу Законів про працю України. Таким чином, рішенням суду підтверджено повноваження та законність дій інспекторів праці під час інспекційних відвідувань роботодавців міста на предмет офіційного працевлаштування.

З питань незадекларованої праці необхідно звертатися до сектору контролю та нагляду з питань праці й зайнятості населення відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, каб. 305, тел. 0980466755.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.