Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості допоможе випускникам обрати професію

Щороку перед випускниками шкіл виникає проблема вибору майбутньої професії. Постають питання «Що я хочу?», «Що я можу?», «Які професії зараз потрібні?»

Визначитися та поєднати все в єдине ціле допоможе державна служба зайнятості. Завітай на онлайн-платформу «Моя професія: консультаційна мережа» myprofession.com.ua. Проходження тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір. Не пошкодуй часу, зайва година, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити тобі роки марних зусиль у пошуку професії до душі у майбутньому.

Телефонуй до Кам’янського міського центру зайнятості 0569554157 та отримай для проходження тестування унікальний пароль. За результатами пройдених тестів фахівець з профорієнтації надасть кваліфіковану допомогу з вибору напряму майбутньої професійної діяльності, розкаже про перспективні професії та пропозиції ринку праці. Служба зайнятості допоможе краще зрозуміти себе та свої прагнення щодо кар’єри, визначитися з подальшими планами. Вдалого професійного старту!

Останнє редагування Понеділок, 14 червня 2021 10:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.