Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості сприяє реабілітації засуджених

Адаптуватись до життя на волі після звільнення жінкам, які відбувають покарання в Кам'янській виправній колонії №34, в сучасних умовах досить складно. Деякі з них втратили соціально корисні зв’язки та здебільшого не мають професії й навіть належної освіти.

Тож їх працевлаштування – важлива задача служби зайнятості. Із засудженими, які готуються до звільнення, фахівці Кам’янського міського центру зайнятості проводить постійну роз’яснювальну роботу щодо положень Законів України «Про зайнятість населення» та порядку отримання допомоги в офіційному трудовому влаштуванні. Особлива увага звертається на легальну зайнятість, що допомагає засудженим зорієнтуватися в сучасних умовах ринку праці та виважено обрати шлях майбутнього життя. Надаються профінформаційні й профконсультаційні послуги, допомога з організацією професійно-технічного навчання, з урахуванням потреб ринку праці та гарантованим працевлаштуванням.

Центр зайнятості активно співпрацює з центрами пробації та має постійні комунікації та взаємозв’язок з колонією. Під час робочої зустрічі з директором Кам'янської виправній колонії №34 Іриною Бобровою директор Кам’янського міського центру зайнятості Костянтин Гузенко наголосив: «Саме консолідація спільних дій усіх державних органів у наданні допомоги особам, що звільняються, дає можливість забезпечити їх успішну соціальну адаптацію».

Під час зустрічі також розглядалось питання укомплектування колонії кадрами. Підприємство має нагальну потребу в охоронниках та інспекторках. Роботодавець надає повний соціальний пакет, своєчасно сплачує заробітну плату від 7500 грн, яка стрімко зростає разом зі стажем роботи. У охоронників та інспекторів зручний графік роботи – доба через три. Також працівникам надається можливість отримати повну вищу юридичну освіту. Зацікавились? Телефонуйте 05634227400686840362 або звертайтесь за направленням на роботу до міського центру зайнятості.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Понеділок, 07 червня 2021 08:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.