Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Коли відновлять рух транспорту в центрі Кам’янського

Із 5 по 9 травня комунальне підприємство «Кам’янський водоканал» ДОР виконувало планові роботи із заміни трубопроводу d-500 мм у центрі Кам’янського по проспекту Свободи (майдан Героїв). У зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами з 5 травня на ділянці було перекрито рух транспорту, з 6 по 8 травня – припинено подачу питної води в центральній частині міста.

Роботи велися цілодобово. Позмінно на об’єкті працювали 40 фахівців-ремонтників водоканалу, співробітники КП «КАТП 04802», 20 осіб від підприємства «Аульський водовід». Було задіяно близько 20 одиниць землерийної і спеціальної техніки КП «КАТП 04802», КП «Кам’янський водоканал» ДОР, КП ДОР «Аульський водовід» і КП «Благоустрій».

Із 17:00 6 травня до 20:00 8 травня двічі на день 7 автоцистерн здійснювали підвезення води для господарсько-побутових потреб жителів.

У ході ремонту замінено аварійну ділянку трубопроводу d-500 мм, який був введений в експлуатацію у 1977 році, протяжністю 90 погонних метрів і відгалуження d-219 мм довжиною 17 погонних метрів. Також замінено 6 засувок, з них одна діаметром 400 мм, одна – 300 мм і чотири діаметром 200 мм. Незважаючи на складні погодні умови, роботи були організовані цілодобово і без зупинки руху трамваїв.

За словами фахівців «Кам’янського водоканалу», складність робіт полягала у великому скупченні та перетині різних комунікацій. Паралельно комунальні служби міста відновили на ділянці 4 зливові камери і з’єднують їх колектори діаметром 500 мм. Також силами Муніципальної гвардії було забезпечено громадський порядок і безпеку на місці проведення робіт.

На даний момент на площу завезено та укладено в траншею 1000 тонн річкового піску, проводиться його ущільнення методом проливки. Також заплановано завезти 400 кубічних метрів шлаку. Тільки після того, як всі матеріали вистояться і утрамбуються, буде проводитися асфальтування території.

Крім того, силами КП «Транспорт» було відновлено ​​просадку голівок рейок трамвайних колій, які перетинають ділянку виконання робіт. Таким чином, асфальтування буде виконуватися з дотриманням ухилів дорожнього покриття для забезпечення стоків води у зливоприймальні камери.

Рух транспорту на проспекті Свободи (майдан Героїв) планують відновити в перших числах червня 2021 року.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.