17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 4 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Концепцію національно-патріотичного виховання молоді затвердили в Кам’янському

Міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання молоді міста Кам’янське на 2021–2025 роки. Про це повідомили в міській раді.

Головною метою визначено набуття молодими громадянами 14–35-річного віку соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.

Увага департаменту з гуманітарних питань міської ради та управління з питань молоді та спорту міської ради, зокрема, буде спрямована на забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості, виховання правової культури, поваги до державних символів, символіки рідного міста та області, успадкування духовних та культурних надбань українського народу, формування мовної культури, відновлення і вшанування національної пам’яті, забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, людей похилого віку, турбота про молодших та людей з особливими потребами.

Серед заходів із впровадження концепції – проведення лекцій, бесід, інформаційних зустрічей, просвітницьких, соціальних акцій; екскурсії, відвідування музеїв, визначних історичних місць та ознайомлення з пам’ятками української історії та культури; проведення творчих конкурсів, фестивалів, флешмобів з популяризації української пісні, мови, традицій, розробка тематичної соціальної реклами.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Четвер, 08 квітня 2021 14:38

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.